Що було вчора.

Що було вчора.

Моніка Зеленський рукою такої же наволочі Кучми, підписав план Хуйла. В українському тексті нема вимог, щодо виведення військ, умов безпеки або відповідності проведених дій з українським законодавством.
"Імперативна обов’язковість виконання рішення міжнародного органу, яка не обумовлена ​​виконанням норм українського законодавства, є прямим порушенням суверенітету і державної незалежності України. Щоби там не підписував хто, а в разі невідповідності українському законодавству — це державна зрада і змова з метою повалення конституційного ладу."
В Кремлі вчора святкували подію шампаньйолой.
В столиці України аваковська тітушня (нацдружини) бігцем зайняли майданчик перед ОПУ. Молоді хлопці 16-25 років на чолі зі смотрящімі. Відзняли картинку для СМІ і розійшлися.
Тим часом небайдужі громадяни почали збіратися на Майдані під стелою. Туди ж підтягнулися і провокатори, які і зайняли місце під самою стелою. Також нацжьони зрозуміли, що схема з АП ні катіт і група тітушек прибула з Банкової на Майдан. Коли виступала Софія, кричали "Брехня" і шось таке.
Небайдужих до долі країни прийшло небагато.
Виступили: Софія Федина, Володимир Ар‘єв.
Вирішили: сьогодні підтягнутися о 19.00 на Майдан із квітами і прапорами. Квіти — для "Небесної Сотні".
Але треба зважати, що зєлєбобікі до протестів підготовлені і їхня ціль очолити протест. Аваков і Нацкорпус це — Кремль! В даному випадку.
Жодних партійних символік!
Слава Україні!


Джерело статті: “https://durdom.in.ua/uk/main/article/article_id/33523.phtml” Об этом сообщает ukr-vector.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя